День пам’яті Чорнобиля

26 квіт. 2023
День Цивільного захисту

26 квітня 2023 року - 37 річниця аварії на Чорнобильській АЕС. В цей день в ліцеї пройшов День цивільного захисту, метою якого було навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Учні, педагогічний колектив ліцею, батьки мали змогу удосконалити свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Співробітники ДСНС провели практичні заняття з надання домедичної допомоги, мінної безпеки, дій у разі хімічної та радіаційної загрози, правил використання рятувального спорядження. На станції «Сильні! сміливі! спритні!», яку підготували учителі фізичної культури ліцею, наші вихованці продемонстрували свою фізичну підготовку та позмагалися у вмінні працювати в командах.

Учні, які не змогли взяти участь в заході в закладі, приєднались до онлайн конференції та перевірити свої знання, поставити питання щодо безпечної поведінки в сучасних умовах.

Закінчився цей день проведенням класних виховних годин, під час яких учні вшанували пам’ять жертв Чорнобиля та поділились набутими знаннями та власними враженнями. Фотозвіт можна переглянути за посиланням https://pml27.klasna.com/uk/photo/construct/step4/id/142412