Стипендія Президента України

14 груд. 2023
Вітаємо випускника ліцею Кирпичова Микиту з отриманням стипендії Президента України!

Юні харків’яни, переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, отримали стипендії Президента України. Серед стипендіатів випускник ХФМНЛ27 Кирпичов Микита
Цю нагороду щорічно призначають молодим людям, які виявляють глибокий інтерес до вивчення наукових дисциплін поза шкільною програмою, прагнуть проводити наукові дослідження, беруть участь у конференціях, виставках, перемагають в олімпіадах.
«Інвестувати в молодь – означає інвестувати в наше майбутнє. Сьогоднішні стипендіати – це завтрашні лідери, учені та інноватори. Підтримувати потенціал цих людей надважливо, адже саме їхні досягнення стануть фундаментом для успішних трансформацій в Україні», – зазначив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.