Шкільний урок волонтерства

20 груд. 2023
Шкільний урок волонтерства для 8х класів

Разом з волонтером Української волонтерської служби учні дізналися більше про те, як творити добро тут і зараз!
Волонтерство – це не лише важлива складова громадського активізму, але і цінний навчальний і виховний досвід для молоді. Учні, які беруть участь у волонтерських акціях, навчаються розуміти потреби й проблеми свого оточення, розвивають емпатію та почуття відповідальності задля змін у своєму середовищі.
У часи невизначеності підлітки витрачають багато сил та особистого ресурсу на пошук свого покликання. Завдяки волонтерству учні можуть дбати про свій ресурс, адже це важлива складова активного способу життя, а також надихнутись для вибору їх майбутньої професії!