Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





I (ліцейський) етап

2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ I (ЛІЦЕЙСЬКОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

З МАТЕМАТИКИ серед учнів 8-11 класів:

І місце

Спектрова Марина

08-2

Куліш Дмитро

09-1

Голданський Ігор

09-1

Советов Антон

08-2

Прокутін Михайло

09-1

Гассєєв Вадим

10-2

Вартанов Олексій

08-2

Сорока Михайло

09-1

Пашковський Вадим

10-2

Гафич Денис

08-2

Сурмило Станіслав

09-1

Уразовський Артем

11-2

Бородін Олександр

08-2

Данг Мінь Конг

09-1

Ву Нам Лап Динь

11-2

 

 

Коваленко Марія

09-2

Шкірко Ілля

11-1

 

 

 

 

 

 

ІІ місце

Черненко Артем

08-2

Ібрагімов Ярослав

08-2

Денисков Святослав

10-2

Лябах Денис

08-2

Кусайко Володимир

08-3

Коваль Георгій

10-2

Чапланов Максим

08-2

Дроздова Ксенія

09-1

Кузьмич Єгор

10-2

Фам Вьєт Хоанг

08-2

Сморцова Катерина

09-1

Ломакін Володимир

10-2

Думіна Ангеліна

08-2

Соболєв Олег

09-1

Піковець Артем

10-2

Бреславець Софія

08-2

Гончаров Денис

09-1

Галайда Арсеній

10-2

Шеметов Богдан

08-2

Лисакевич Єлизавета

09-1

Семелінський Тимур

10-2

Рідкокаша Микола

08-3

Фам Дик Зуи

09-1

Рожкова Катерина

10-2

Бабенко Дарина

08-2

Шевченко Богдан

09-1

Сдобнов Артем

11-2

Хамаха Соломія

08-2

Золотарьова Майя

09-1

Мотилець Михайло

11-2

Салов Антон

08-2

Трігулов Марк

09-1

Кварацхелія Давид

11-2

 

 

 

 

Сараєв Артем

11-2

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Парийський Валерій

08-3

Андрющенко Ілля

08-3

Сігалов Володимир

10-2

Чубенко Анастасія

08-3

Адрианов Роман

08-1

Гончаров Микита

10-2

Сігалов Святослав

08-3

Кирєєва Анна

08-1

Уразовський Максим

10-2

Справцев Єгор

08-3

Маркевич Діана

08-2

Щербінін Павєл

10-2

Гужва Ірина

08-3

Епштейн Анна

08-3

Артемов Михайло

10-2

Чеботарев Михайло

08-3

Шелкова Валерія

09-2

Галайда Аліса

10-2

Вартанов Артем

08-3

Штангей Ярослава

09-1

Черних Сергій

10-2

Колісник Тихон

08-2

Палант Едуард

09-1

Пасенко Андрій

10-2

Васконян Єгор

08-1

Думін Ростислав

09-1

Тесля Юлія

10-1

Потеряйко Олексій

08-3

Волокіта Анна

09-1

Омельченко Владислав

11-1

Курохтін Нікіта

08-2

Пономаренко Михайло

09-1

Захаров Дмитро

11-2

Феденко Михайло

08-2

Нескоромна Діана

09-1

Грабар Олексій

11-2

Морозова Аліна

08-1

Солодовников Ярослав

09-1

Барков Руслан

11-2

Волков Андрій

08-2

Горбунова Аліна

09-3

Овчаренко Олександра

11-2

Гончаренко Ірина

08-2

Грущенко Софія

09-3

Матюхов Єгор

11-2

Климова Анастасія

08-1

Сипітий Олександр

09-1

Шудренко Данило

11-2

Журавок Ілля

08-2

Супрун Марія

09-2

Осінська Марина

11-1

Коваль София

08-1

Авдєєв Єгор

10-2

Матюшенко Іван

11-2

Кузнецов Артем

08-2

Степаненко Олексій

10-2

 

 

 

 

 

З МАТЕМАТИКИ серед учнів 6-7 класів:

І місце

Жаров Марк

6-2

Данг Зуі Мінь

6-1

Кутах Матвій

7-1

Пузирьков Олег

6-1

Драч Микита

6-1

Баркулов Михайло

7-1

Владико Кирило

6-3

Конохов Ілля

6-1

Позняков Євгеній

7-1

Гринь Володимир

6-1

Мокроуз Ольга

6-3

Трач Ярослав

7-1

Наместников Єгор

5-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце

Романов Михайло

6-1

Гаркуша Марина

6-1

Черненко Юрій

7-1

Мирошник Віра

6-1

Гурков Дмитро

6-3

Усенко Анастасія

7-1

Сінько Андрій

6-1

Гуторова Аліса

6-3

Канурний Федір

7-1

Софронов Нікіта

6-1

Кривий Володимир

6-1

Нагорна Соф’я

7-1

Чередниченко Арсеній

6-3

Підбуцький Федір

6-1

Новицька Анастасія

7-1

Галушко Віталій

6-1

Ханахмедов Марат

6-1

Жаворонкова Ксенія

7-1

Краснопольський Богдан

6-3

Черкашин Арсеній

6-1

Купріянов Андрій

7-3

Лядер Михайло

6-1

Міхно Роман

6-2

Осіпов Кирило

7-1

Скиба Андрій

6-3

Кіт Олег

7-1

Сидоренко Роман

7-1

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Болотов Ярослав

6-2

Кононенко Матвій

6-1

Лавірко Владислав

6-3

Легостаєв Марат

6-3

Нагорний Тимофій

6-2

Стеценко Родіон

6-3

Руденко Поліна

6-1

Пономаренко Поліна

6-3

Дейнеко Дмитро

7-1

Шевляков Максим

6-3

Рубан Дар'я

6-3

Козачук Георгій

7-1

Головинська Анна

6-2

Броннікова Стефанія

6-1

Шудренко Єгор

7-1

Пересьолкова Євгенія

6-3

Данилов Данііл

6-2

Щербина Тимур

7-1

Талуєв Михайло

6-3

Хрущова Лілія

5-1

Оріщенко Арсеній

7-2

Шмачков Вадим

6-2

Запара Максим

6-2

Столбовой Іван

7-2

Недорез Борис

6-1

Плахотніков Григорій

6-3

Гура Микита

7-1

Омельченко Олена

5-1

Черненко Кирило

5-1

Заздравних Марк

7-2

Печенчіс Михайло

6-1

Полянський Святослав

6-2

Кошель Кирило

7-1

Родітєлєва Олександра

5-1

Соловей Олеся

6-2

Погасій Мирослав

7-2

Красногляд Роман

5-3

Труфанова Карина

6-2

Сердечна Катерина

7-2

Серпухова Марія

6-1

Бутенко Аріна

6-3

Соболєва Вікторія

7-3

Баканьов Архип

6-2

Кірпічніков Андрій

6-3

Яцків Мирослава

7-2

Блудов Олексій

6-2

Козлов Олексій

6-1

Гонтар Кирило

7-1

Боцман Микита

6-2

Кулікова Тамара

6-3

Романець Михайло

7-1

 

 

 

 

З ЕКОНОМІКИ:

І місце

Пономаренко Михайло

9-1

Палант Едуард

9-1

Данг Мінь Конг

9-1

Овчінніков Нікіта

9-1

Дронін Ярослав

10-1

Шкребела Антон

10-1

Кочетков Іван

10-1

Семенченко Вадим

11-1

ІІ місце

Дейнека Дмитро

9-2

Коваленко Марія

9-2

Малихін Олександр

9-2

Шевченко Богдан

9-1

Ткач Леонід

10-1

Ткач Михайло

10-1

Азовський Ігор

10-1

Тесля Юлія

10-1

Хохлов Сергій

10-1

Діденко Гліб

11-1

ІІІ місце

Ольховський Ілля

9-1

Солодовніков Ярослав

9-1

Лащенко Максим

9-1

Сипітий Олександр

9-1

Шинкаренко Олеся

9-2

Єрмакова Олександра

10-1

Іванов Павєл

10-1

Луганська Олеся

10-1

 

З ФІЗИКИ:

І місце

Сараєв Артем (11-2), Шкірко Ілля (11-1), Захаров Дмитро (11-2), Мотилець Михайло, Золотарьов Климентій (11-2),

Пилаєв Ігор, Ломакін Володимир, Черних Сергій (10-2), Палант Едуард (9-1), Коваленко Марія (9-2), Вартанов Олексій (8-2), Справцев Єгор (8-3), Шеметов Богдан (8-2), Гафич Денис, Чапланов Максим (8-2), Канурний Федір (7-1)

ІІ місце

Стороженко Владислав, Соколов Михаіл, Рижов Олег (11-2), Степанова Аріна, Кварацхелія Давид (11-2), Тесля Юлія (10-1), Пашковський Вадим, Денисков Святослав, Сігалов Володимир (10-2), Степаненко Олексій (10-2), Дроздова Ксенія, Трігулов Марк (9-1), Фам Дик Зуи, Думін Ростислав (9-1), Журавок Ілля (8-2), Ібрагімов Ярослав, Колісник Тихон, Лябах Денис (8-2), Рідкокаша Микола, Дмитренко Адріан (8-3), Советов Антон (8-2), Гонтар Кирило, Осіпов Кирило, Сидоренко Роман (7-1)

ІІІ місце

Шудренко Данило, Уразовський Артем, Гожа Марія (11-2), Грабар Олексій, Матюшенко Іван, Кореньков Даніїл (11-2),

Хотян Михайло (11-2), Гассєєв Вадим, Денисенко Дарія (10-2), Пасенко Андрій, Піковець Артем, Щербінін Павєл (10-2),

Галайда Арсеній, Глушков Максим, Гончаров Микита (10-2), Гончаров Денис (9-1), Кирпичов Микита, Євтушенко Семен (9-2), Соболєв Олег (9-1), Столов Ян (9-3), Малихін Олександр (9-2), Нескоромна Діана, Сурмило Станіслав, Сорока Михайло (9-1), Сігалов Святослав, Кусайко Володимир, Третьякова Поліна (8-3), Фам В`єт Хоанг, Гончаренко Ірина (8-2), Чубенко Анастасія (8-3), Чередніченко Юрій (8-3), Спектрова Марина (8-2), Смольянов Лев, Яфаров Петро, Каленський Олексій (8-3), Парийський Валерій (8-3), Вареник Катерина, Трач Ярослав (7-1), Турута Назарій, Гура Микита, Кошель Кирило (7-1), Чистілін Арсеній (7-2), Кіт Олег (7-1), Грушевський Аріан (7-3), Капуста Дмитро (7-3), Столбовой Іван, Зезюліна Дар'я (7-2), Яцків Мирослава (7-2), Купріянов Андрій (7-3), Москаленко Олександр (7-1), Балаклейська Аліна (7-2)

 

З АСТРОНОМІЇ:

І місце

Рижов Олег (11-2),

Сараєв Артем (11-2),

Палант Едуард (9-1, за 10 клас)

ІІ місце

Мотилець Михайло, Стороженко Владислав (11-2),
Гончаров Денис, Сморцова Катерина (9-1, за 10 клас),
Думін Ростислав (9-1, за 10 клас), Тесля Юлія (10-1),
Советов Антон (8-2, за 10 клас), Шинкаренко Олеся (9-2, за 10 клас),
Малихін Олександр (9-2, за 10 клас),
Чапланов Максим (8-2, за 10 клас)

ІІІ місце

Палант Едуард (9-1, за 11 клас), Захаров Дмитро (11-2),
Кореньков Даніїл, Соколов Михаіл (11-2),
Хохлов Сергій (10-1), Зуєва Антоніна (9-2, за 10 клас),
Столов Ян, Угринович Данило (9-3, за 10 клас),
Іванов Павел, Кочетков Іван, Лівенцева Ганна (10-1),
Лябах Денис (8-2, за 10 клас),
Сипітий Олександр, Данг Мінь Конг (9-1, за 10 клас)

 

 

з ХІМІЇ:

І місце

Яцків Мирослава

7-й 2

Журавок Ілля

8-й 2

Пилаєв Ігор

10-й 2

Кутах Матвій

7-й 1

Нескоромна Діана

9-й 1

Хотян Михайло

11-й 2


 

 

 

ІІ місце

 

Балаклейська Аліна

7-й 2

Палант Едуард

9-й 1

Стасюк Ксенія

7-й 1

Гончаров  Денис

 9-й 1

Турута Назар

7-й 1

Пашковський Вадим

10-й 2

Позняков Євгеній

7-й 1

Глушков Максим

10-й 2

Баркулов Михайло

7-й 1

Сігалов Володимир

10-й 2

Пономаренко Михайло

8-й 2

Степаненко Олексій

10-й 2

Чапланов Максим

8-й 2

 

 

 

ІІІ місце

Заздравніх Марк

7-й 2

Волков Андрій

8-й 2

Галайда Арсеній

10-й 2

Мироненко Павло

7-й 2

Шеметов Богдан

8-й 2

Коваль Георгій

10-й 2

Сєдловська Софія

6-й 3

Кузнєцов Артем

8-й 2

Ломакін Володимир

10-й 1

Сердечна Катерина

7-й 2

Спектрова Марина

8-й 2

Савич Микола

10-й 1

Стеценко Арсеній

7-й 2

Справцев Єгор

8-й 3

Кочетков Іван

10-й 1

Турчин Іван

7-й 1

Бородін Олександр

8-й 2

Черних Сергій

10-й 2

Довгань Вікторія

7-й 2

Салов Антон

8-й 2

Галайда Аліса

10-й 2

Столбовий Іван

7-й 2

Андріанов Роман

8-й 1

Семелінський Тимур

10-й 2

Кічигіна Ксенія

7-й 2

Гужва Ірина

8-й 1

Денисков Святослав

10-й 2

Цибулевський Артем

7-й 2

Столов Ян

9-й 3

Авдєєв Єгор

10-й 2

Величко Гліб

7-й 2

Коваленко Марія

9-й 2

Пархоменко Софія

10-й 1

Калиниченко Поліна

7-й 2

Куліш Дмитро

9-й 1

Денисенко Дарія

10-й 2

Романець Міхаіл

7-й 1

Дроздова Ксенія

9-й 1

Мотилець Михайло

11-й 2

Кириченко Іван

7-й 2

Лисакевич Єлизавета

9-й 1

Грабар Олексій

11-й 2

Осіпов Кирил

7-й 1

Фам Дик Зуи

9-й 1

Василевська Єлизавета

11-й 2

Оріщенко Арсеній

7-й 2

Сорока Михайло

9-й 1

Захаров Дмитро

11-й 2

Жаворонкова Ксенія

7-й 1

Турута Каріна

9-й 2

Шудренко Данило

11-й 2

Вартанов Олексій

8-й 2

Ольховський Ілля

9-й 1

Шелдунов Григорій

11-й 1

Гафич Денис

8-й 2

Солодовніков Ярослав

9-й 1

Семенченко Вадим

11-й 1

Матяш Антон

8-й 3

Євтушенко Семен

9-й 2

Кайдаш Ярослав

11-й 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з ІСТОРІЇ:

 

І місце

Лябах Денис

8-2

Азовський Ігор

10-1

Феденко Михайло

8-2

Ткач Леонід

10-1

Гончаров Денис

9-1

Кайдаш Ярослав

11-1

Дейнека Дмитро

9-2

 

 

 

ІІ місце

Бородін Олександр

8-2

Горб Софія

10-1

Бреславець Софія

8-2

Світлак Мирослав

10-1

Палант Едуард

9-1

Паляничка Гліб

10-1

Зуєва Антоніна

9-2

Василець Іван

11-1

 

ІІІ місце

 

Епштейн Анна

8-3

Тесля Юлія

10-1

Кочесоков Олексій

8-1

Бідний Олексій

10-1

Назарова Олександра

8-3

Сергєєнкова Марія

10-1

Нескоромна Діана

9-1

Рудика Олександр

11-2

Малихін Олександр

9-2

Стрілець Федір

11-1

Арзамасцев Олександр

9-3

 

 

 

 

з ІНФОРМАТИКИ:

 

І місце

 

Баркулов Михайло

7-1

Гассєєв Вадим

10-2

Журавок Ілля

8-2

Тесля Юлія

10-1

Гончаров Денис

9-1

Шкірко Ілля

11-1

Сипітий Олександр

9-1

Шудренко Данило

11-2

Пилаєв Ігор

10-2

Семенченко Вадим

11-1

Коваль Георгій

10-2

 

 


 

 

 

 

 

 

ІІ місце

 

Кутах Матвій

7-1

Піковець Артем

10-2

Купріянов Андрій

7-3

Сігалов Володимир

10-2

Ібрагімов Ярослав

8-2

Щербінін Павєл

10-2

Васконян Єгор

8-1

Гончаров Микита

10-2

Шелкова Валерія

9-2

Кварацхелія Давид

11-2

Коваленко Марія

9-2

Захаров Дмитро

11-2

Палант Едуард

9-1

Купріянова Катерина

11-1

Ломакін Володимир

10-2

Гора Микола

11-1

Ткач Леонід

10-1

Матюшенко Іван

11-2

Кочетков Іван

10-1

Петров Микола

11-1

Денисков Святослав

10-2

Стороженко Владислав

11-2

 

ІІІ місце

 

Черненко Юрій

7-1

Уразовський Максим

10-2

Кіт Олег

7-1

Плотницький Олександр

10-2

Кошель Кирило

7-1

Галайда Арсеній

10-2

Шудренко Єгор

7-1

Бардаков Костянтин

10-1

Гора Андрій

8-3

Уразовський Артем

11-2

Курохтін Нікіта

8-2

Станіславов Михайло

11-2

Чередніченко Юрій

8-3

Сараєв Артем

11-2

Андріанов Роман

8-1

Гожа Марія

11-2

Божко Юрій

9-2

Сдобнов Артем

11-2

Шинкаренко Олеся

9-2

Мотилець Михайло

11-2

Турута Карина

9-2

Осінська Марина

11-1

Волокіта Анна

9-1

Грабар Олексій

11-2

Мещерякова Анастасія

10-2

Кореньков Даніїл

11-2


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ:

 

І місце

 

Хмелик Олег

11-2

 

ІІ місце

 

Коваленко Марія

9-2

Кочетков Іван

10-1

Хохлов Сергій

10-1

Матюшенко Іван

11-2

 

ІІІ місце

 

Шелкова Валерія

9-2

Шинкаренко Олеся

9-2

Дронін Ярослав

10-1

Бутенко Марія

10-1

Романовський Ілля

11-1

Шудренко Данило

11-2

Осінська Марина

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з ГЕОГРАФІЇ:

 

І місце

 

Бородін Олександр

8-2

Ломакін Володимир

10-2

 

Гончаров Денис

9-1

  Пасенко Андрій

   10-2

Палант Едуард

9-1

Степаненко Олексій

10-2

 

Малихін Олександр

9-2

Паляничка Гліб

10-1

 

Волокіта Анна

9-1

Сараєв Артем

11-2

 

 

 

Кайдаш Ярослав

11-1

 

 

ІІ місце

 

Бреславець Софія

8-1

Супрун Марія

9-2

Андрющенко Ілля

8-2

Зуєва Антоніна

9-2

Матяш Антон

8-2

Ткач Леонід

10-1

Справцев Єгор

8-3

Василевська Єлизавета

11-2

Гончаренко Ірина

8-1

Кореньков Данило

11-2

Коваленко Марія

9-2

Степанова Аріна

11-2

 

ІІІ місце

 

Киреєва Анна

8-3

Голданський Ігор

9-1

Філатов Данило

8-1

Яровий Федір

9-3

Сігалов Святослав

8-2

Ткач Михайло

10-1

Норов Ілля

8-1

Кочетков Іван

10-1

Пономаренко Михайло

8-1

Рижов Олег

11-2

Прокутін Михайло

9-1

 

 

 

 

з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ:

 

І місце

 

Журавок Ілля

8-2

Галкін Микола

10-2

Лукієнко Маргарита

8-1

Єнін Богдан

10-1

Філатов Данило

8-1

Овчаренко Олександра

11-2

Матяш Антон

8-3

Степанова Аріна

11-2

Гончаров Денис

9-1

Шкірко Ілля

11-1

Прокутін Михаїл

9-1

 

 

 

ІІ місце

 

Раєцька Дар'я

8-1

Солодовніков Ярослав

9-1

Бреславець Софія

8-2

Кузьмич Єгор

10-2

Курохтін Нікіта

8-2

Тесля Юлія

10-1

Спектрова Марина

8-2

Шаламов Сергій

10-1

Хамаха Соломія Дмирівна

8-2

Бурлака Віталій

10-1

Бондарєва Ірина

8-3

Коваль Георгій

10-2

Мащиць Катерина

9-2

Захаров Дмитро

11-2

Волокіта Анна

9-1

Чионг Тхань Чанг

11-1

 

ІІІ місце

 

Лябах Денис Ігорович

8-2

Ляшок Анна

9-2

Справцев Єгор

8-3

Пашковський Вадим

10-2

Вантьонкін Ян

8-1

Сергеєнкова Марія

10-1

Чворда Микита

8-1

Степаненко Олексій

10-2

Чубаров Андрій

8-1

Денисков Святослав

10-2

Мільгунов Максим

8-1

Ткач Леонід

10-1

Бабенко Дарина

8-2

Горб Софія

10-1

Ткаченко Гліб

8-2

Азовський Ігор

10-1

Ібрагімов Ярослав

8-2

Василевська Єлiзавета

11-2

Самофалова Анна

6-1 (за 8-й)

Тєрєхова Софiя

11-2

Овчінніков Нікіта

9-1

Шелдунов Григорiй

11-1

Галімова Анна

9-3

Шудренко Данило

11-2

Супрун Марія

9-2

Чех Анiта

11-1

Кожихова Мілана

9-3

Лембей Кирило

11-1

Куліш Дмитро

9-1

Василець Іван

11-1

Малихін Олександр

9-2

 

 

 

з БІОЛОГІЇ:

 

І місце

Васильєв Едуард

7-3

Козачук Георгій

7-1

Сирий Олексій

7-2

Васконян Єгор

8-1

Палант Едуард

9-1

Столов Ян

9-3

Бардаков Костянтин

10-1

Діденко Гліб

11-1

 

 

ІІ місце

 

Кіт Олег

 7-1

Нескоромна Діана

 9-1

Позняков Євгеній

 7-1

Гончаров Денис

 9-1

Баркулов Михайло

 7-1

Думін Ростислав

 9-1

Канурний Федір

 7-1

Дронін Ярослав

10-1

Філатов Федір

 8-3

Василець Іван

11-1

 

ІІІ місце

 

Погасій Мирослав

 7-2

Горячев Леонід

 9-2

Щербина Тимур

 7-1

Смірнова Поліна

 9-2

Осипов Кирило

 7-1

Курсіна Єлизавета

 9-2

Шудренко Єгор

 7-1

Супрун Марія

 9-2

Турута Назар

 7-1

Коваленко Марія

 9-2

Оріщенко Арсеній

 7-2

Дейнека Дмитро

 9-2

Гужва Ірина

 8-3

Лисакевич Єлизавета

 9-1

Белінський Олександр

 8-1

Шаламов Сергій

10-1

Курохтін Нікіта

 8-2

Ткач Леонід

10-1

Назарова Олександра

 8-3

Азовський Ігор

10-1

Яфаров Петро

 8-3

Іванов Павло

10-1

 

 

з РОСІЙСЬКОЇ МОВИ:

 

І місце

 

Епштейн Анна

8-3

Тесля Юлія

10-1

Спектрова Марина

8-2

Домріна Юлія

10-1

Гужва Ірина

8-3

Степаненко Олексій

10-2

Гончаров Денис

9-1

Шаламов Сергій

10-1

Волокіта Анна

9-1

Овчаренко Олександра

11-2

Смірнова Поліна

9-2

 

 

 

ІІ місце

 

Бородін Олександр

8-2

Мащиць Катерина

9-2

Третьякова Поліна

8-3

Лисакевич Єлизавета

9-1

Бондарєва Ірина

8-3

Недзельська Дарина

9-2

Справцев Єгор

8-3

Супрун Марія

9-2

Січевська Ольга

8-3

Пилаєв Ігор

10-2

Чубенко Анастасія

8-3

Денисков Святослав

10-2

Шаповал Іванна

8-3

Кочетков Іван

10-1

Ібрагімов Ярослав

8-2

Горб Софія

10-1

Сморцова Катерина

9-1

Ківган Андрій

11-1

Палант Едуард

9-1

Василець Іван

11-1

 

ІІІ місце

 

Хамаха Соломія

8-2

Копилець Дар'я

8-2

Маркевич Діана

8-2

Шеметов Богдан

8-2

Вартанов Олексій

8-2

Малихін Олександр

9-2

Бабенко Дарина

8-2

Курсіна Єлизавета

9-2

Чворда Микита

8-1

Сорока Михайло

9-1

Лябах Денис

8-2

Волокітіна Софія

9-2

Потеряйко Олексій

8-3

Дейнека Дмитро

9-2

Назарова Олександра

8-3

Москаленко Аліса

9-3

Думіна Ангеліна

8-2

Ільченко Данило

9-2

Гончаренко Ірина

8-2

Коваленко Марія

9-2

Курохтін Нікіта

8-2

Саєнко Альона

10-1

Єгоянц Тимур

8-3

Хохлов Сергій

10-1

Сурков Станіслав

8-1

Бутенко Марія

10-1

Колісник Тихон

8-2

Луганська Олеся

10-1

Васконян  Єгор

8-1

Деркач Софія

11-1

 

 

з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ:

 

І місце

Оріщенко Арсеній

7-2

Тесля Юлія

10-1

Спектрова Марина

8-2

Степанова Аріна

11-2

Гончаров Денис

9-1

Овчаренко Олександра

11-2

Коваленко Марія

9-2

Василець Іван

11-1

 

ІІ місце

 

Грушевський Аріан

7-3

Дейнека Дмитро

9-2

Рожкова Катерина

10-2

Мироненко Павло

7-2

Нескоромна Діана

9-1

Світлак Мирослав

10-1

Черненко Юрій

7-1

Савчук Степан

9-3

Челапко Єлизавета

11-1

Ібрагімов Ярослав

8-2

Домріна Юлія

10-1

Василевська Єлизавета

11-2

Січевська Ольга

8-3

Пасенко Андрій

10-2

Стороженко Владислав

11-2

Сморцова Катерина

9-1

 

 

Осінська Марина

11-1

 

ІІІ місце

Демиденко Марія

7-3

Шелковая Валерія

9-2

Денисенко Дарина

10-2

Кутах Матвій

7-1

Сорока Михайло

9-1

Ткач Михайло

10-1

Чечера Ростислав

7-3

Супрун Марія

9-2

Галайда Аліса

10-2

Патеріло Денис

7-3

Малихін Олександр

9-2

Саєнко Альона

10-1

Цибулевський Артем

7-2

Овчінніков Нікіта

9-1

Кочетков Іван

10-1

Гафич Денис

8-2

Недзельська Дарина

9-2

Бідний Олексій

10-1

Гужва Ірина

8-3

Зуєва Антоніна

9-2

Лівенцева Ганна

10-1

Парийський Валерій

8-3

Москаленко Аліса

9-3

Чионг Тхань Чанг

11-1

Третьякова Поліна

8-3

Бардаков Костянтин

10-1

Саленков Анатолій

11-1

Чворда Микита

8-1

Шаламов Сергій

10-1

Удовіченко Ілля

11-1

Васконян Єгор

8-1

Сергеєнкова Марія

10-1

Шудренко Данило

11-2

Волокіта Анна

9-1

 

 

Омельченко Владислав

11-1

 

 

з ПРАВОЗНАВСТВА:

І місце

 

Гончаров Денис

9-1

Малихін Олександр

9-2

Шевченко Богдан

9-1

Бардаков Костянтин

10-1

Саєнко Альона

10-1

Кайдаш Ярослав

11-1

Василець Іван

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце

Лащенко Максим

9-1

Москаленко Аліса

9-3

Нескоромна Діана

9-1

Палант Едуард

9-1

Азовський Ігор

10-1

Кочетков Іван

10-1

Деркач Софія

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Шинкаренко Олеся

9-2

Сорока Михайло

9-1

Окунєв Сергій

9-2

Таіров Олександр

9-3

Дейнека Дмитро

9-2

Солодовніков Ярослав

9-1

Шаламов Сергій

10-1

Луганська Олеся

10-1

Хохлов Сергій

10-1

Станіславов Михайло

11-2