Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





Графіки проведення інтелектуальних змагань

Графік проведення учнівських олімпіад та турнірів 2021/2022

 

КАЛЕНДАР

проведення міських учнівських турнірів

 у І семестрі 2021/2022 навчального року

 

за/п

Назва

Термін проведення

Місце проведення

Відповідальний

  1.  

ХV міський турнір юних економістів для учнів 

10-11-х класів закладів загальної середньої освіти

25 вересня

2021 року

Харківський національний економічний університет

 імені Семена Кузнеця

Бут-Гусаїм Н.В.,

Дзюба Т.В.

 

  1.  

ХVІ міський турнір юних математиків для учнів  

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

25 вересня

2021 року

Харківський

фізико-математичний

ліцей № 27

Подаруєва С.В.,

Осьмачко О.І.

 

 

  1.  

ХIХ міський турнір юних хіміків для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти

9 жовтня

2021 року

Харківський

ліцей № 89

Русанова О.К., Гостиннікова О.М.

 

  1.  

ХІV міський турнір юних географів для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти

9 жовтня

2021 року

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

Попова Л.В.,

Дзюба Т.В.,

Бут-Гусаїм Н.В.

 

 

  1.  

ХІV міський турнір юних правознавців для учнів 

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

9 жовтня

2021 року

Харківська гімназія

№ 152

Реформат М.І.,

Осьмачко О.І.

 

  1.  

VІ міський турнір юних інформатиків для учнів 

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

16 жовтня

2021 року

Харківський

національний

університет

радіоелектроніки

Шустакова Т.Б.,

Войтенко Є.О.

  1.  

ХVІ міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

16 жовтня

2021 року

Харківський ліцей

№ 107

Гостиннікова О.М.,

Русанова О.К.

 

  1.  

ХV міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

23 жовтня

2021 року

Харківський національний університет міського господарства

імені О.М. Бекетова

Дзюба Т.В.,

Попова Л.В.

 

  1.  

ХХХ міський турнір юних фізиків для учнів

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

30 жовтня

2021 року

 

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

Гостиннікова О.М.,

Русанова О.К.,

Ткаченко Л.А.

 

Графік проведення учнівських олімпіад та турнірів 2020/2021

 

Календар

проведення міських учнівських турнірів у ІІ семестрі 2020/2021 навчального року

 

за/п

Назва

Термін проведення

Місце проведення

Відповідальний

  1.  

Міський інтерактивний квест знавців інформатики «IT Adventures» для учнів  5-7-х класів закладів загальної середньої освіти

23-25 лютого

2021 року

 

Заклади загальної середньої освіти м. Харкова

Шустакова Т.Б., консультант Харківського ЦПР

 

  1.  

Науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності» серед закладів загальної середньої освіти

20 березня

2021 року

 

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Дзюба Т.В., консультант Харківського ЦПР

 

 

  1.  

Конференція-конкурс «Каразінський колоквіум»

16-17 квітня

 2021 року

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

 

Харківський університетський ліцей

Реформат М.І., консультант Харківського ЦПР

 

 

  1.  

ХIV міський турнір юних журналістів для учнів

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

17 квітня

2021 року

Харківська гімназія

№ 12

Консультанти  Харківського ЦПР

Русанова О.К., Гостиннікова О.М.

 

  1.  

ХІV міський турнір юних істориків для учнів

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

24 квітня

2021 року

Харківська загальноосвітня школа № 94

Консультанти  Харківського ЦПР

Реформат М.І.,

Подаруєва С.В.

 

  1.  

ХXI міський турнір з основ інформатики серед учнів

5-7-х класів закладів загальної середньої освіти

24 квітня

 2021 року

Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників

Консультанти Харківського ЦПР

Шустакова Т.Б.,

Войтенко Є.О.

 

 

Графік проведення дистанційних тренінгів з підготовки учнів до ІІ та

ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

 

Дата

Час

Предмет

Клас навчання учасників тренінгів

23.11.2020

13-40 - 15-10

Російська мови та література

9-11

Біологія

8-11

15-20 – 16-50

Російська мови та література

9-11

Екологія

10-11

24.11.2020

13-40 - 15-10

Інформатика

8-11

Біологія

8-11

15-20 – 16-50

Інформаційні технології

9-11

Екологія

10-11

25.11.2020

13-40 - 15-10

Правознавство

9-11

Біологія

8-11

15-20 – 16-50

Екологія

10-11

26.11.2020

13-40 - 15-10

Історія

9-11

Біологія

8-11

15-20 – 16-50

Географія

8-11

27.11.2020

13-40 - 15-10

Російська мови та література

9-11

Хімія

8-11

15-20 – 16-50

Історія

8-11

Економіка

9-11

30.11.2020

13-40 - 15-10

Біологія

8-11

15-20 – 16-50

Інформатика

8-11

01.12.2020

13-40 - 15-10

Хімія

8-11

Російська мова і література

9-11

15-20 – 16-50

Хімія

8-11

02.12.2020

13-40 - 15-10

Правознавство

9-11

Математика

5-11

15-20 – 16-50

Фізика

8-11

Математика

5-11

03.12.2020

13-40 - 15-10

Правознавство

9-11

Математика

5-11

15-20 – 16-50

Астрономія

10-11

Географія

8-11

04.12.2020

13-40 - 15-10

Історія

8-11

Фізика

10-11

15-20 – 16-50

Економіка

9-11

Інформаційні технології

9-11

07.12.2020

13-40 - 15-10

Інформатика

8-11

15-20 – 16-50

Українська мова і література

8-11

08.12.2020

15-20 – 16-50

Українська мова і література

8-11

09.12.2020

13-40 - 15-10

Астрономія

10-11

15-20 – 16-50

Українська мова і література

8-11

10.12.2020

13-40 - 15-10

Астрономія

10-11

Географія

8-11

15-20 – 16-50

Економіка

9-11

Фізика

10-11

11.12.2020

13-40 - 15-10

Англійська мова

8-9

Правознавство

9-11

15-20 – 16-50

Інформаційні технології

9-11

Англійська мова

10-11

 

Посилання на кожний тренінг буде розміщуватися на сайті Академії, вкладка «Розділи сайта», розділ «Учнівські інтелектуальні змагання» (у день проведення)

 

Графік проведення учнівських олімпіад та турнірів 2020/2021

 

Календар

проведення міських учнівських турнірів у І семестрі 2020/2021 навчального року

 

за/п

Назва

Термін проведення

Місце проведення

  1.  

ХVІІI міський турнір юних хіміків для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти

10 жовтня 2020 року

Харківський ліцей № 89

  1.  

ХIV міський турнір юних економістів для учнів 

10-11-х класів закладів загальної середньої освіти

10 жовтня

2020 року

Харківська гімназія

№ 46

імені М.В. Ломоносова

 

  1.  

V міський турнір юних інформатиків для учнів 

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

10 жовтня

2020 року

Харківський національний університет

радіоелектроніки

  1.  

ХІІI міський турнір юних правознавців для учнів 

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

17 жовтня

2020 року

Харківська гімназія

№ 152

  1.  

ХV міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

17 жовтня

2020 року

Харківський ліцей

№ 107

  1.  

ХІІI міський турнір юних географів для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти

17 жовтня

2020 року

Харківська гімназія

№ 116

 

  1.  

ХV міський турнір юних математиків для учнів  

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

17 жовтня 2020 року

Харківський фізико-математичний ліцей

№ 27

  1.  

ХХIХ міський турнір юних фізиків для учнів

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

24 жовтня

2020 року

 

Харківський фізико-математичний ліцей

№ 27

  1.  

ХIV міський турнір юних винахідників і раціоналіза-торів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

31 жовтня

2020 року

Харківський національний університет міського господарства

імені О.М. Бекетова


  

 

 

Графік проведення учнівських олімпіад 2019/2020

 

Графік проведення

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів

 у 2019/2020 навчальному році

 

з/п

Предмет

Дата

Місце проведення

  1.  

Іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська мови) І тур

Іноземні мови (англійська, німецька) ІІ тур

 

18.01.2020

 

25.01.2020

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

  1.  

Математика

І тур

ІІ тур

19.01.2020

27.01.2020

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

  1.  

Історія

22.01.2020

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

  1.  

Хімія

23.01.2020

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

  1.  

Фізика

24.01.2020

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

  1.  

Біологія

25.01.2020

Національний фармацевтичний університет

  1.  

Українська мова та література

28.01.2020

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

  1.  

Економіка

31.01.2020

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

  1.  

Інформатика

І тур

ІІ тур

01.02.2020

02.02.2020

Харківський національний економічний університет Семена Кузнеця

  1.  

Астрономія

05.02.2020

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

  1.  

Географія

07.02.2020

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

  1.  

Інформаційні технології

І тур

ІІ тур

08.02.2020

09.02.2020

Харківський національний університет радіоелектроніки

  1.  

Правознавство

11.02.2020

Харківський національний юридичний  університет ім. Я. Мудрого

  1.  

Російська мова та література

15.02.2020

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

 

 

 

 

КАЛЕНДАР

проведення міських учнівських інтелектуальних змагань

 у 2019/2020 навчальному році

 

за/п

Назва

Термін проведення

Місце проведення

Відповідальний

  1.  

ХIV міський турнір юних математиків для учнів  

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

21 вересня

2019 року

Харківський фізико-математичний ліцей

№ 27

Подаруєва С.В., Осьмачко О.І.

 

 

  1.  

ХIІI міський турнір юних економістів для учнів 

10-11-х класів закладів загальної середньої освіти

28 вересня

2019 року

Харківська гімназія

№ 46

імені М.В. Ломоносова

 

Бут-Гусаїм Н.В.,

Демкович Т.О.

  1.  

ХVІI міський турнір юних хіміків для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти

28 вересня

2019 року

Харківський ліцей № 89

Гостиннікова О.М.,

Русанова О.К.

  1.  

ХІI міський турнір юних правознавців для учнів 

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

28 вересня

2019 року

Харківська гімназія

№ 152

Реформат М.І.,

Подаруєва С.В.,

Гаврилова І.А.

 

  1.  

ХІV міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

12 жовтня

2019 року

Харківський ліцей

№ 107

Русанова О.К.,

Осьмачко О.І.

 

  1.  

ХІI міський турнір юних географів для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти

12 жовтня

2019 року

Харківська гімназія

№ 116

 

Попова Л.В.,

Дзюба Т.В.

 

  1.  

ІV міський турнір юних інформатиків для учнів 

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

12 жовтня

2019 року

Харківський національний університет

радіоелектроніки

Войтенко Є.О.,

Шустакова Т.Б.

 

  1.  

Міська олімпіада з математики

жовтень

2019 року

 

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

Демкович Т.О.,

Осьмачко О.І

  1.  

ХIІI міський турнір юних винахідників і раціоналіза-торів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

19 жовтня

2019 року

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Дзюба Т.В.,

Попова Л.В.

 

  1.  

ХХVIІI міський турнір юних фізиків для учнів

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

26 жовтня

2019 року

 

Харківський фізико-математичний ліцей

№ 27

Гостиннікова О.М.,

Русанова О.К.

  1.  

Міська олімпіада

з фізики

грудень

2019 року

 

Харківський національний університет

імені В.Н.Каразіна

Демкович Т.О.,

Осьмачко О.І.

  1.  

Міська олімпіада

з інформатики

грудень

2019 року

 

Харківський національний економічний університет

імені С. Кузнеця

Демкович Т.О.,

Войтенко Є.О.,

Шустакова Т.Б.

  1.  

Науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності» для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти

лютий

2020 року

 

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Дзюба Т.В.

 

  1.  

ХІV міський турнір юних істориків для учнів

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

14 березня

2020 року

 

Харківська загальноосвітня школа № 94

Реформат М.І.,

Подаруєва С.В.

 

  1.  

ХIV міський турнір юних журналістів для учнів

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

21 березня

2020 року

 

Харківська гімназія

№ 12

Гостиннікова О.М.,

Дзюба Т.В.,

Гаврилова І.А.

 

  1.  

Конференція-конкурс «Каразінський колоквіум»

10-12 квітня

 2020 року

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

 

Харківський університетський ліцей

Реформат М.І.

 

  1.  

XVIІI міська олімпіада для випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

 

4 квітня

 2020 року

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17

Попова Л.В.,

Гостиннікова О.М.,

Демкович Т.О.

 

  1.  

ХXI міський турнір з основ інформатики серед учнів

5-7-х класів закладів загальної середньої освіти

18 квітня

 2020 року

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

 

Гостиннікова О.М.,

Войтенко Є.О.,

Шустакова Т.Б.

 

 

 

 

 


КАЛЕНДАР

проведення міських учнівських інтелектуальних змагань

 у 2018/2019 навчальному році

 

 

за/п

Назва

Термін проведення

Місце проведення

Відповідальний

  1.  

ХІIІ міський турнір юних математиків для учнів  

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

22 вересня

2018 року

Харківський фізико-математичний ліцей

№ 27

Подаруєва С.В., Осьмачко О.І.

 

 

  1.  

ХIІ міський турнір юних економістів для учнів 

10-11-х класів закладів загальної середньої освіти

29 вересня

2018 року

Харківська гімназія

№ 46

імені М.В.Ломоносова

 

Бут-Гусаїм Н.В.,

Демкович Т.О.

  1.  

ХVІ міський турнір юних хіміків для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти

29 вересня

2018 року

Харківський ліцей № 89

Гостиннікова О.М.,

Русанова О.К.

  1.  

ХІ міський турнір юних правознавців для учнів 

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

29 вересня

2018 року

Харківська гімназія

№ 152

Реформат М.І.

 

  1.  

ХІIІ міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

13 жовтня

2018 року

Харківський ліцей

№ 107

Гостиннікова О.М.,

Русанова О.К.

  1.  

ХІ міський турнір юних географів для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти

13 жовтня

2018 року

Харківська гімназія

№ 116

 

Дзюба Т.В.,

Попова Л.В.

  1.  

ІIІ міський турнір юних інформатиків для учнів 

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

13 жовтня

2018 року

Харківський національний університет

радіоелектроніки

Войтенко Є.О.

 

  1.  

Міська олімпіада з математики

жовтень

2018 року

 

Харківський національний університет

імені В.Н.Каразіна

 

 

Демкович Т.О.,

Русанова О.К.

  1.  

ХIІ міський турнір юних винахідників і раціоналіза-торів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

20 жовтня

2018 року

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Дзюба Т.В.

 

 

  1.  

ХХVIІ міський турнір юних фізиків для учнів

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

27 жовтня

2018 року

 

Харківський фізико-математичний ліцей

№ 27

Гостиннікова О.М.,

Русанова О.К.

  1.  

Міська олімпіада

з фізики

грудень

2018 року

 

Харківський національний університет

імені В.Н.Каразіна

Демкович Т.О.,

Русанова О.К.

  1.  

Міська олімпіада

з інформатики

грудень

2018 року

 

Харківський національний економічний університет

імені С. Кузнеця

Демкович Т.О.,

Войтенко Є.О.

  1.  

Науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності» для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти

лютий

2019 року

 

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Дзюба Т.В.

 

  1.  

ХІIІ міський турнір юних істориків для учнів

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

16 березня

2019 року

 

Харківська загальноосвітня школа № 94

Реформат М.І.

 

  1.  

ХІIІ міський турнір юних журналістів для учнів

9-11-х класів закладів загальної середньої освіти

23 березня

2019 року

 

Харківська гімназія

№ 12

Гостиннікова О.М.,

Дзюба Т.В.

 

  1.  

Конференція-конкурс «Каразінський колоквіум»

12-13 квітня

 2019 року

Харківський національний університет

імені В.Н.Каразіна

 

Харківський університетський ліцей

Реформат М.І.

 

  1.  

XVIІ міська олімпіада для випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

 

6 квітня

 2019 року

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17

Попова Л.В.,

Гостиннікова О.М.

 

  1.  

ХX міський турнір з основ інформатики серед учнів

5-7-х класів закладів загальної середньої освіти

20 квітня

 2019 року

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

 

Гостиннікова О.М.,

Войтенко Є.О.

 


Графік проведення

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

 

з/п

Предмет

Дата

Місце проведення

  1.  

Українська мова та література

20.01.2018

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

  1.  

Математика

І тур

ІІ тур

21.01.2018

29.01.2018

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

  1.  

Історія

24.01.2018

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

  1.  

Хімія

25.01.2018

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

  1.  

Фізика

26.01.2018

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

  1.  

Біологія

27.01.2018

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

  1.  

Іноземні мови (англійська) І тур

Іноземні мови (англійська) ІІ тур

28.01.2018

 

 

04.02.2018

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

  1.  

Інформатика

І тур

ІІ тур

03.02.2018

04.02.2018

Харківський національний економічний університет Семена Кузнеця

9.

Астрономія

07.02.2018

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

  1.  

Географія

09.02.2018

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

11. 

Інформаційні технології

І тур

ІІ тур

10.02.2018

11.02.2018

Харківський національний університет радіоелектроніки

12.

Правознавство

13.02.2018

Харківський національний юридичний  університет ім. Я. Мудрого

13.

Російська мова та література

17.02.2018

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

 

 

 

 

ГРАФІК

проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році

 

Дата

Виконання

контрольних робіт

(9.00-12.00)

Місце проведення

Захист

науково-дослідницьких робіт

(9.00-18.30)

Місце проведення

16.01.2018

Біологія

 

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

-

-

17.01.2018

Українська мова

та література;

зарубіжна література;

російська мова

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

-

-

18.01.2018

Хімія

Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради»

-

-

20.01.2018

Математика

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

-

-

21.01.2018

Історія України; географія

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

-

-

24.01.2018

Англійська мова;

німецька мова;

французька мова;

іспанська мова

Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради»

-

-

27.01.2018

Фізика

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Наукове відділення комп’ютерних наук

Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради»

27.01.2018

-

-

Наукові відділення:

- літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;

- мовознавства (секції: «Українська мова», «Російська мова»);

- наук про Землю

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

28.01.2018

-

-

Наукові відділення:

- економіки (секції: «Інноваційний менеджмент та логістичні процеси», «Публічне управління та адміністрування»);

- мовознавства (секція «Ділова українська мова)

Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

28.01.2018

-

-

Наукові відділення:

- хімії та біології

(секції: «Загальна біологія»,  «Хімія», «Біологія людини»);

- екології та аграрних наук

(секція «Селекція та генетика»)

Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради»

03.02.2018

-

-

Наукові відділення:

- філософії та суспільствознавства;

- історії

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

03.02.2018

-

-

Наукове відділення технічних наук

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

03.02.2018

-

-

Наукове відділення мовознавства

(секції: «Англійська мова»,

«Німецька мова», «Французька мова», «Іспанська мова»)

Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради»

04.02.2018

-

-

Наукове відділення економіки

(секції: «Економічна теорія

та історія економічної думки», «Мікроекономіка та макроекономіка», «Фінанси, грошовий обіг і кредит»)

Харківський національний економічний університет

імені Семена Кузнеця

04.02.2018

-

-

Наукові відділення:

- хімії та біології

(секції: «Психологія»,  «Медицина»);

- екології та аграрних наук

(секції: «Охорона довкілля та раціональне природокористування»,  «Екологія»)

Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради»

10.02.2018

-

-

Наукове відділення фізики

і астрономії

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

10.02.2018

-

-

Наукові відділення:

- хімії та біології

(секції: «Зоологія, ботаніка»,  «Валеологія»);

- екології та аграрних наук

(секції: «Агрономія»,  «Лісознавство», «Ветеринарія та зоотехнія»)

Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради»

11.02.2018

-

-

Наукове відділення математики

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

(Завантажити)

 

КАЛЕНДАР

проведення міських учнівських інтелектуальних змагань

 у 2017/2018 навчальному році

 

 

за/п

Назва

Термін проведення

Місце проведення

1.    

ХІI міський турнір юних математиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

16 вересня

2017 року

Харківський фізико-математичний ліцей

№ 27

2.    

ХI міський турнір юних економістів для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

23 вересня

2017 року

Харківський національний економічний університет

імені С. Кузнеця

3.    

ХV міський турнір юних хіміків для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

30 вересня

2017 року

Харківський ліцей № 89

4.    

ХІI міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

7 жовтня

2017 року

Харківський ліцей

№ 107

5.    

Х міський турнір юних географів для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

7 жовтня

2017 року

Харківська гімназія

№ 116

 

6.    

Х міський турнір юних правознавців для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

7 жовтня

2017 року

Харківська гімназія

№ 152

7.    

ІI міський турнір юних інформатиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

14 жовтня

2017 року

Харківський національний університет

радіоелектроніки

8.    

Міська олімпіада з математики

жовтень

2017 року

 

Харківський національний університет

імені В.Н.Каразіна

9.    

ХI міський турнір юних винахідників і раціоналіза-торів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

21 жовтня

2017 року

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

10.

ХХVI міський турнір юних фізиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

28 жовтня

2017 року

 

Харківський фізико-математичний ліцей

№ 27

11.

Міська олімпіада з фізики

грудень

2017 року

 

Харківський національний університет

імені В.Н.Каразіна

12.

Міська олімпіада з інформатики

грудень

2017 року

 

Харківський національний економічний університет

імені С. Кузнеця

13.

Науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності» для учнів 10-11 класів

 

24 лютого

2018 року

 

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

14.

ХІI міський турнір юних істориків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

 

17 березня

2018 року

 

Харківська загальноосвітня школа № 94

15.

ХІI міський турнір юних журналістів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

 

24 березня

2018 року

 

Харківська гімназія

№ 12

16.

ХІI Кубок Харкова з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

 

24 березня

2018 року

Учбовий центр комп’ютерних технологій «КІТ», Харківський національний економічний університет

імені С. Кузнеця

17.

Конференція-конкурс «Каразінський колоквіум»

13-14 квітня

 2018 року

Харківський національний університет

імені В.Н.Каразіна

 

Харківський університетський ліцей

18.

XVI міська олімпіада для випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

 

14 квітня

 2018 року

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17

19.

ХIX міський турнір з основ інформатики серед учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

 

21 квітня

 2018 року

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

 

 

 


1
2
3
4
5
6
7
8