НМТ на 200! Вітаємо!

5 лип. 2024
З неймовірною гордістю повідомляємо, що 10 учнів нашого ліцею здобули 200 балів на НМТ у 2024 році!

Вітаємо випускників #ХФМНЛ27 з приголомшливими результатами на НМТ!
З неймовірною гордістю та радістю повідомляємо, що 10 учнів нашого ліцею здобули 200 балів на національному мультипредметному тесті (НМТ) у 2024 році!

Математика 200-балів
Бабенко Дарина
Копилець Дарʼя
Матяш Антон
Чворда Микита
Чубенко Анастасія

Іноземна мова 200-балів
Лукієнко Лєма
Січевська Ольга
Філатов Данило
Хамаха Соломія

Фізика 200-балів
Кочесоков Олексій

Українська мова 200-балів
Філатов Данило

Це видатне досягнення свідчить про неабиякий талант, наполегливість та самовідданість. Їхня праця та старання під керівництвом досвідчених педагогів дали чудовий результат, який відкриває їм двері до найпрестижніших університетів України та світу. Щиро вітаємо цих неймовірних учнів та їхніх вчителів з цією знаменною подією! Ваші успіхи - це не лише особиста перемога, а й гордість для всієї ліцейської родини!
Бажаємо вам подальших звершень, нових відкриттів та гідних перемог на шляху до омріяних вершин!