“УЧЕНЬ РОКУ – 2017”

24 бер. 2017
17 березня 2017 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2017»

За перемогу в 3 етапі змагались 3 учнів нашого ліцею у номінаціях: «Інтелектуал», «Лідер» та «Творча особистість».
   Фіналістам запропонували три конкурсних випробування: відгадати п'ять видатних особистостей за запропонованими підказками, продемонструвати ораторські здібності та презентувати власні досягнення.

За підсумками всіх етапів міського конкурсу буде визначено  переможців, яким під час зустрічі з Харківським міським головою будуть вручені Подяки міського голови та сертифікати, які засвідчують, що вони є кандидатами на нагородження стипендією Харківського міського голови «Обдарованість» у 2017/2018 навчальному році