Зустріч Президента України із переможцями міжнародних учнівських олімпіад 2021 року та їх наставниками

1 жовт. 2021
Вітаємо вчителів ліцею із одержанням державних нагород і почесних звань!

1 жовтня 2021 року у м.Київ відбулася зустріч Президента України з переможцями міжнародних учнівських олімпіад 2021 року та їх наставниками.

Вітаємо директора ліцею Єременко Юлію Вікторівну із врученням державної нагороди України – ордена княгині Ольги ІІІ ступеня!

Вітаємо вчителя математики Лисакевич Анастасію Валеріївну із присвоєнням почесного звання "Заслуженний вчитель України"!

Вітаємо вчителя фізики Петракову Марину Олександрівну із врученням державної нагороди України – ордена княгині Ольги ІІІ ступеня!

Вітаємо вчителя математики Ліфиця Сергія Олександровича із врученням державної нагороди України – ордена «За заслуги» І ступеня!

Бажаємо творчого натхнення й подальших успіхів у роботі!