13 лист. 2022

Обери професію.

ТВОЇ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ ТА ЖИТТЯ
9 лист. 2022

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ!

До уваги учнів 5-11 класів

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у конкурсі-марафоні "Колосок для ЗСУ"
8 лист. 2022

Челендж «Як зацікавити сучасних школярів навчанням: лайфхаки від харківських освітян, батьків, випускників та учнів»

Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення челенджу «Як зацікавити сучасних школярів навчанням
8 лист. 2022

Освітня акція «Вивчаймо українську легко: лайфхаки від харківських педагогів, школярів та батьків»

З метою реалізації Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова ‒ успішна держава»
7 лист. 2022

Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області" оголошує додатковий набір на вільні місця до 7, 8, 9 класів ліцею.

До уваги вступників до ліцею у 2022/2023 навчальному році
4 лист. 2022

ХХХІ Міський турнір юних фізиків

Вітаємо переможців!
4 лист. 2022

Готуємось до дня Української мови

Веб-список безкоштовних матеріалів на допомогу педагогічним працівникам.
28 жовт. 2022

Проєкт «Поруч»

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» запустили проєкт психологічної підтримки «ПОРУЧ».
24 жовт. 2022

ПОСВЯТА В ЛІЦЕЇСТИ